Drodzy Przedsiębiorcy!

Epidemia koronawirusa spowodowała, że wielu z Was zanotowało znaczący spadek dochodów. Borykacie się z trudnościami, a przecież to Wy rozwijacie naszą lokalną gospodarkę, tworzycie miejsca pracy i budujecie przyszłość. Dlatego chcemy Was wspierać, to nasz obowiązek.

Wychodząc naprzeciw tym problemom, stworzyliśmy tę platformę internetową, po dodaniu do której z łatwością zostaniecie wyszukani przez tych, którzy wciąż potrzebują Waszych usług – świadczonych z uwzględnieniem obowiązujących Rozporządzeń (dostawy do domu, usługi zdalne). Chcąc umożliwić Wam dotarcie do Waszych stałych i potencjalnych klientów wspólnie ze Stowarzyszeniem RES NEGOTIUM zapraszamy do korzystania z darmowej platformy – wyszukiwarki usług.

Zachęcamy Was do tego, żebyście zamieszczali tutaj informacje o tym, czym się zajmujecie, jakie usługi świadczycie i w jaki sposób dostosowujecie je do panujących warunków. A my obiecujemy, że dotrzemy z tymi informacjami do jak największej liczby naszych mieszkańców, zapewniając im łatwy dostęp do Waszych usług.

Chcesz dodać ogłoszenie?

Utwórz konto

Załóż bezpłatne konto swojej firmy, podaj dane kontaktowe, dodaj logotyp, zdjęcia, zaznacz lokalizację

Dodaj ogłoszenie

Dodaj swoje ogłoszenie! Możesz dodawać je w dowolnej ilości dla swoich usług

Pozyskuj klientów

Pamiętaj, aby w opisie podać wszelkie niezbędne szczegóły dotyczące ogłoszeń